img

Mağaza Barkod Sistemi

img

Mağaza Barkod Sistemi

Yazılım Ofisim Mağaza Satış Yazılımı

Yazılım Ofisim olarak geniş parametrik yapısı sayesinde , firmanızın gereksinim duyduğu çalışma şekillerini ve raporlama kriterlerini parametrelerle tarif edebilirsiniz. Böylelikle yazılımın firmanızdaki eğitim ve uyarlama sürecini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek kısa sürede maksimum verimi elde edebilirsiniz.

Mağazanızdaki tüm kasaları parametrelerle tanımlayabilir ve kasalara göre satış raporları alabilirsiniz. ( Nakit, Dolar, Euro, Kredi Kartı vb. )Mağazanızdaki tüm kasiyerleri tanımlayabilir ve onlara özel şifreler verebilirsiniz. Kasiyerlerinize belirli oranda iskonto yapabilme, iptal yapabilme gibi yetkiler vererek, mağazanızdaki alışverişlerin daha güvenli yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Mağazanızdaki satış elemanlarının performanslarını değerlendirmek için her bir satıcıya ayrı kod açabilir ve satışın hangi satıcı tarafından gerçekleştirildiğini kaydedebilirsiniz. Böylelikle mağazanızda satış temsilcileri için prim sistemi oluşturabilirsiniz. Ayrıca satıcıların günlük, haftalık, aylık, yıllık veya istediğiniz tarih aralıklarına göre çalışmalarını takip edebilir performans raporlarını alabilirsiniz. Müşterilerinizi sisteme tanıtabilir ve müşterilerinize özel indirimler sağlayabilirsiniz. Böylelikle mağazanızdaki satış işlemlerini çok daha hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Satış anında müşterinizin resmini görüntüleyebilir, aynı zamanda müşterinizin ekstre bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede aynı ekran üzerinde birden fazla bilgiyi görebilirsiniz.

Ürün Varyant Seçenekleri

Ürünlerinizi, hazır giyim, ayakkabı gibi farklı sektör el ihtiyaçlarınıza göre renk dışında farklı boyutlandırma seçenekleriyle takip edebilirsiniz. Örneğin; hazır giyim için renk dışında bedeni, ayakkabı için renk dışında numara, taban genişliği tanımlayarak varyant takibi yapabilirsiniz. Varyant detaylarında raporlar alabilir ve renk ve boyut bazında performans analizleri yapabilirsiniz.

Zincir Mağaza Yönetimi

Yazılım Ofisim  ile zincir mağazalarınızda ister online ister offline çalışma sistemi ile merkeze bağlı olarak çalışabilir, verilerinizi merkeze gönderebilirsiniz.

Merkezden açılan ürünler anlık olarak tüm şubelerde görünür.

Şubelerden yapılan satışlar merkeze gönderilir, merkezden bütün şubelerin takibi yapılabilir.

Merkezden şubelere kesilen faturaları şubelerden otomatik içeri alma.

Şubelerin stok envanter durumu takip edilebilir.

Mobil takip ile istediğiniz yerden şubelerinizin takibini yapabilirsiniz.

Şubeler ve Depolar Arası Transfer

Yazılım Ofisim programı ile online ve ya offline çalışan şubelerinize merkezden ürün transferi yapabilir, şubedeki stok durumunu anlık takip edebilirsiniz.

Web Satış Modülü

Web satış modülü ile program kurulumuna gerek olmadan web tarayıcı üzerinden satış yapabilir, fiş çıktısı alabilir ayrıca Cari, Stok, Fatura, Banka ve Kasa takibini yapabilirsiniz.

Yazarkasa Entegrasyonu

Yazılım Ofisim  yeni nesil ÖKC yazarkasalar ile entegre çalışır. programdan yaptığınız Nakit veya Kredi Kartı satışları yazarkasadan resmi fiş olarak çıkar.

Kasa ve Gider Takibi

Yazılım Ofisim  ile günlük giderlerinizin çıkışını yapabilir, rapor alırken tahsilatlarla beraber masraflarınızıda görebilirsiniz.

Mobil Takip

Yazılım Ofisim mobil takip sistemi ile istediğiniz yerden telefon veya bilgisayar üzerinden tüm şubelerinizin satışını, tahsilatını görebilirsiniz.

Kasiyer Takibi

Yazılım Ofisim  ile kasiyerlerinizin takibini yapabilir, hangi üründen ne kadar sattığını, ne kadar tahsilat yaptığını görebilirsiniz.

Karma Koli

Farklı ürünlerden oluşan karma kolinize tek bir barkod tanımlayabilir. Kolinin satışı yapıldığında içindeki bütün ürünleriniz stoktan düşüşünü gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Özelliklerimiz

Renk-Beden ve Varyant Takibi

Farklı Satış Fiyatı Tanımlayabilme (Nakit ve Kartlı)

Satış Bekletme Özelliği

Sınırsız Kullanıcı(1 PC), Sınırsız Stok, Sınırsız Cari

Kullanıcıya Yetki Verme, Uzaktan Kasiyer Takibi

İçerdiği Modüller: Stok, Cari, Fatura, Kasa, Raporlar, Sayım, Yazarkasa, Web

Barkod Basabilme, Yazarkasa Bağlayabilme, Fiş Yazıcı, Müşteri Göstergesi, El Terminali Bağlayabilme

Para Üstü Hesaplama, Parçalı Ödeme Alma

Müşteri ve satıcı kaydı oluşturabilme

Stoklar için depo sayımı ve takibi

Kar zarar analizi yapabilme

Ana işletme dışında tüm bayileri takip edebilme

Gün sonu kar-zar durumu

Anlık satışları takip edebilme

Akıllı telefonlardan satışların takibini yapabilme

Kasa nakit akışını görebilme

İletişim Formu

WhatsApp Destek